آخرین اخبار

12. فروردين 1394 - 9:56   |   کد مطلب: 42640
آفتاب کنگاور- امام جمعه کنگاور با بیان اینکه 12 فروردین برای ملت ایران عید است گفت : فروردین روزی است که حضرت امام خمینی (ره) آن را برای همیشه عید اعلام نمودند و مهمترین رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران وحدت است

به گزارش سرویس استانی آفتاب کنگاور ؛حجت الاسلام محمد ایوبی ضمن تبریک 12 فروردین به ملت ایران  گفت : در این روز ملت فهیم ایران به استقرار جمهوری اسلامی رای مثبت دادند.

وی از 12 فروردین به عنوان روز تجلی اراده ملت ایران یاد کرد و گفت: در این روز بزرگ ثمره مبارزات ضد سلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مردم ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.

امام جمعه کنگاور گفت:رای آری 98.2 درصدی مردم، قاطعیت ایرانیان برای تثبیت نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان اثبات کرد.

ایوبی خاطرنشان کرد: مردم ولایتمدار ایران با پیروی از رهنمودهای حکیمانه و خردمندانه امام خمینی (ره) برای همیشه ریشه کفر، فساد و نظام سلطنتی را برچیده و جمهوریت را با رای مستقیم خود انتخاب کردند.

وی وحدت کلمه را مهمترین رمز پیروزی انقلاب اسلامی دانست و افزود: مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با رای مثبت خود به حکومت جمهوری اسلامی بار دیگر همدلی و وحدت خود را به رخ دشمنان کشیدند.

در 10 و 11 فروردین 58 مردم ایران با حضور در پای صندوقهای رای قاطعانه بر تاسیس نظام جمهوری اسلامی رای دادند که نتیجه آرای مردم در 12 فروردین اعلام شد که همه ساله به عنوان روز جمهوری اسلامی گرامی داشته می شود.

انتهای پیام//

دیدگاه شما