آخرین اخبار

10. بهمن 1393 - 11:03   |   کد مطلب: 39922

آفتاب کنگاور - امام جمعه شهرستان کنگاور گفت :ملت ایران با دست خالی وبا توکل به خداودوبا تکیه به عبد صالح امام خمینی (ره) مقابل دنیای ظلم ایستادند و مقتدرانه از انقلاب اسلامی دفاع نمودند.امام جمعه کنگاور

به گزارش سرویس استانی آفتاب کنگاور ؛ حجت السلام محمدایوبی امام  جمعه شهرستان کنگاور در خطبه های این هفته با اشاره به سوره واقعه  اظهار داشت :انسان باتقوا انچه که خداوند امر نموده است انجام می دهد و آنچه که نهی نموده است از آن خود داری می کند . بعضی از انسانها در نزد خداوندجایگاه ویژه دارندبه علت اینکه  در تقوا و ایمان و عمل صالح از دیگر انسانها سبقت گرفته اند.

وی گفت : یکی از نویسندگان آمریکایی در مورد رضا خان این طور نوشته بود  که رضاخان دست تمام غارتگران و دزدان را کوتاه نمود که فقط خودش حق دزدی داشته باشد .

امام جمعه کنگاور افزود : رضاخان برای مبارزه با عفت و چادر گروهی از زنان دربار خودش را بدون حجاب به حرم حضرت معصومه (ع) فرستاد و یکی از روحانیون وگروهی از زائران آنها را بیرون نمودند و همان زمان سعی نمودن که هرزگی و بی عفتی را در ایران گسترش دهند که زنان با عفت و دلیر ایران با آنها مبارزه نمودند.

ایوبی با اشاره به  مناسبت های این هفته تصریح کرد : مناسبت اصلی که نور دهنده است دهه مبارک فجر است که از این هفته با ورود تاریخی امام خمینی (ره) به کشورشروع می شود . امام خمینی (ره) در مدت ده روز دولت و نظام را تشکیل داد و  ظلم و جور را در این کشور از ریشه کندو انقلاب اسلامی هم اکنون  در دهه چهارم خود به سر می برد وروز به روز هم گسترش پیدا می کند تا جای که به الگوی برای سایر انقلاب ها تبدیل شده است

وی گفت :  در اوایل انقلاب ساواک با تمام تجهیزات با انقلاب اسلامی ایران مقابله نمود و لی ملت ایران با توکل به خداوند و عبد صالح امام خمینی (ره) با دست خالی مقابل تمام دنیا آنها ایستادند و پیروز شدند.

امام جمعه شهرستان کنگاور با اشاره به بارش باران های اخیر گفت : خداوند را شاکریم که باران رحمتش را به این کشور نازل نمود

انتهای پیام//

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما