آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1397 - 21:01   |   کد مطلب: 46761
امام جمعه کنگاور در خطبه های نماز جمعه گفت: خروج آمریکا از برجام نشان داد که حق با دلواپسی حزب الله است.
امام جمعه کنگاور ,راهپیمایی , ضد آمریکا ,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛ حجت الاسلام لروند در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به خروج امریکا از برجام،این اقدام را امری طبیعی دانست و گفت: ترامپ حتی چند روز زود تر از پیش بینی ها دست به این اقدام حقیرانه زد.

وی تصریح کرد: خروج ترامپ از برجام چند خاصیت داشت که مهم ترین آن ثابت شدن عهد شکنی آمریکا بود که این مطلب نشان داد دلواپسی حزب الله روی حساب بود.

امام جمعه کنگاوردرست از آب درآمدن پیش بینی های رهبر معظم انقلاب در این رابطه را دیگر خاصیت اقدام ترامپ دانست و گفت: عده ای که آمریکا را کدخدا می دانستند در مسیر انقلاب نیستند چرا که امام راحل در همان زمان آمریکا را شیطان بزرگ معرفی کرد و هرگونه مذاکره را با این شیطان نهی کرد.

امام جمعه کنگاور در بخش دیگری از سخنان خود ضمن انتقاد از هزینه های صورت گرفته در مراسمات ختم، گفت: در یکی از این موارد که صاحب عزا مخارج ختم را به نیازمندان کمک کرد، تعداد ۲۸ کمک به مستمندان و نیاز مندان صورت گرفت که در برخی ازاین کمک ها خانواده های را از فشار های زیاد خارج کرد.

حجت الاسلام لروند مطالبه گری های صورت گرفته در تریبون نماز جمعه را یک اصل اساسی دانست و گفت: این که مشکلات شهرستان در این مکان گفته می شود و دائم تذکر داده میشود وظیفه ما می باشد،لذا مشخص نیست چرا برخی از افراد از این مطالبه گری ناراحت هستند،جای این افراد در میان مردم نیست.

وی نمونه تاثیر مطالبه گری را در هفته گذشته دانست که موجب به تشکیل شورای اشتغال با حضور استاندار و مدیران کل بخش های مختلف استان شد که در نتیجه آن منجر به مصوب تاسیس کارخانه قند و مراکز تولیدی و رفع مشکلات مردم شهرستان شد.

امام جمعه کنگاور در پایان سخنان به مشکلات مردم روستای قارلق اشاره داشت و گفت:ایجاد محیط های ورزشی مناسب یکی از مطالبات جوانان این روستا است که بسیار به حق می باشد همچنین اداره آب وظیفه همسان سازی و ایجاد تعادل در مصرف منابع آب زیر زمینی برای همه کشاورزان را دارد نه اینکه عده ای اجازه استفاده از چاه را داشته باشند و عده ای از این حق محروم شوند.

دیدگاه شما