آخرین اخبار

5. ارديبهشت 1397 - 23:54   |   کد مطلب: 46756
آفتاب کنگاور:وزیر نیرو در مراسم افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شهرستان کنگاور گفت:خدمات نظام جمهوری اسلامی در چهار دهه گذشته به حدی چشمگیر بوده است که جای شکر گزاری دارد.
افتتاح, تصفیه خانه,  فاضلاب کنگاور,  وزیر نیرو ,اردکانیان , آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛دکتر اردکانیان در آیین افتتاح تصفیه خانه فاضلاب شهرستان کنگاور بیان داشت:وزارت نیرو از جمله دستگاه هایی است که هر لحظه در کنار مردم است ؛لذا حساسیت این قسمت را نشان میدهد.
وی تصریح کرد: در حالی که دنیا در بحث دفع فاصلاب هنوز در مانده است و بسیاری از نقاط دنیا هنوز پیشرفت آنچنانی در این موضوع نداشته اند باید اذعان کنیم که کشور ما بسیاری از استاندارهای جهانی دارا می باشد.

دکتر اردکانیان افزود: امروز ۵۰ درصد از جمعیت شهر و روستاهای کشور تحت پوشش سیستم دفع فاصلاب هستند و خوشبختانه استان کرمانشاه بالاتر از میانگین کشوری؛ حدود ۸۷ درصد را تحت پوشش قرار داده است.

وزیر نیرو با اشاره به پیشرفت های چشم گیر جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف افزود: اگر نگاهی به خدمات نظام در چهار دهه انقلاب داشته باشیم باید سر به سجاده شکر قرار دهیم چرا که با این همه فشار ها از جمله جنگ و تحریم به این حد از پیشرفت دست یافته ایم.

رضا اردکانیان گفت: پروژه تصفیه خانه فاضلاب #کنگاور امروز به بهره برداری رسید، این تصفیه خانه ظرفیت پوشش ۵۲ هزار نفر را دارد.

وی افزود: مهم ترین عملکردی که ما باید داشته باشیم ایجاد رضایت مندی درمردم است.

وزیر نیرو بیان داشت: در سال گذشته بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان در رابطه با سدهای مرزی هزینه کرده ایم و شاهد پیشرفت های چشمگیر در این قضیه هستیم.

وی در پایان با تاکید بر تسریع در راه اندازی پروژه سد آناهیتا( کبوترلانه) ، گفت: پروژه کبوتر لانه در اولویت کار قرار خواهد گرفت و به زودی در مراسم افتتاح مشابه این پروژه ، سد آناهیتا نیز افتتاح خواهیم کرد.

 

 

افتتاح, تصفیه خانه,  فاضلاب کنگاور,  وزیر نیرو ,اردکانیان , آفتاب کنگاور
افتتاح, تصفیه خانه,  فاضلاب کنگاور,  وزیر نیرو ,اردکانیان , آفتاب کنگاور

دیدگاه شما