آخرین اخبار

25. اسفند 1396 - 18:35   |   کد مطلب: 46742
امام جمعه کنگاور در خطبه های امروز نماز جمعه استیضاح وزیران در مجلس را نمایشی دانشت و گفت: نمایندگان معتمدان مردم در مجلس هستند،نباید اجازه دهند حق مردم پایمال شود.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام لروند در خطبه های نماز جمعه ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز ملی شدن صنعت نفت، بیان داشت: این امربه عنوان یک روز بزرگ در تاریخ ایران ثبت شد و عاملان آن یعنی دکتر مصدق و آیت الله کاشانی سختی های زیادی کشیدند که در نهایت به سرانجام رسید.

وی ادامه داد:دکتر مصدق متاسفانه بعد ها به عوامل خودباخته داخلی و استکبار جهانی اعتماد کرد و در نهایت شکست خورد.

امام جمعه کنگاور در بخش دیگری از سخنان به استیضاح های صورت گرفته در مجلس اشاره داشت و گفت: جای تاسف دارد که وزیر در برابر مردم صحبت های میکنند که از واقعیت بسیار دور است و این به نوعی بی حرمتی به شعور مردم است.

وی ادامه داد: استیضاح یعنی توضیح خواستن و یعنی جواب دادن در برابر کوتاهی های صورت گرفته،اما متاسفانه در پایان  بدون هیچ نتیجه ای به پایان میرسد.

حجت الاسلام لروند خطاب به نمایندگان ملت اظهار داشت: شما موظفید در برابر ملت امانت داری کنید که متاسفانه این عمل صورت نمیگیرد،لذا اعتماد مردم را از خود سلب خواهید کرد.

وی در بخش دیگری ازسخنان خود اظهار داشت: امروز اختلاس گران بزرگ به واسطه ارتباط با مسئولین مملکت،چه برادر رئیس جمهور،چه معاون اول و چه مسئولین دولت های قبلی؛ دست به کلاهبرداری های کلان چند هزارمیلیاردی میکنند و با قید وثیقه آزاد می شوند امام یک کارگر بی نوا به خاطر چند میلیون تومان باید به زندان برود.

دیدگاه شما