آخرین اخبار

20. اسفند 1396 - 23:30   |   کد مطلب: 46737
شهردار کنگاور از پرداخت بدهی و معوقات و همچنین عیدی و سنوات کارگران و پرسنل این شهرداری در بهمن و اسفند امسال خبر داد و گفت: از محل اعتبارات جاری شهرداری و کمک های دولت این بدهی ها پرداخت شد.

معوقات حقوق، عیدی و سنوات سال 95 کارگران در 13 اسفند و نیز پنج ماه حقوق معوق پرسنل و کارگران سال 96 شهرداری کنگاور در 28 بهمن امسال پرداخت شد و به گفته شهردار تمام تلاش شهرداری پرداخت به موقع حقوق پرسنل و کارگران است.
رامین صادقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آغاز به کار خود در 25 آذر امسال اظهار کرد: تمام تلاش بنده و اعضای شورای اسلامی شهر کنگاور پرداخت بدهی و معوقات کارگران و پرسنل بود و خوشبختانه با تلاش همگانی توانستیم این امر را محقق کنیم.
وی با بیان اینکه شهرداری کنگاور 12 میلیارد ریال بابت بدهی تامین اجتماعی و معوقات کارگران بدهکار بود، گفت: از این مبلغ هفت میلیارد ریال بدهی تامین اجتماعی بابت بیمه کارگران و پنج میلیارد ریال دیگر نیز حقوق و معوقات کارگران و پرسنل شهرداری کنگاور در سال 95 بود که پرداخت شد.
وی همچنین به پرداخت عیدی و حقوق تمام پرسنل اداری و شرکتی شهرداری در بهمن امسال خبر داد و گفت: 15 میلیارد ریال نیز برای این مورد پرداخت شد.
شهردار کنگاور مجموع پرسنل و کارگران شهرداری کنگاور را 250 نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد 170 نفر کارگر و 80 نفر پرسنل اداری هستند.
رئیس شورای شهر اسلامی کنگاور نیز با تشکر از همه کارگران زحمت کش و بی ادعا و صبور شهرداری گفت: از صبر و تحمل کارکنان و کارگران عزیز و زحمتکش شهرداری و خانواده های آنها و همکاری و همیاری آنان در این مدت کمال تشکر را داریم و از این عزیزان درخواست می کنیم با همکاری و همراهی بیشتر شهرداری را در ادامه راه پرنشیب خدمت به مردم شریف کنگاور یاری رسانند.
سوسن سلیمان آبادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، همچنین از شهردار کنگاور در تامین اعتبارات معوقات قدردانی کرد و افزود: تمام دغدغه اعضای شورا در این مدت پرداخت مطالبات کارگران و پرسنل بود و با رایزنی های گسترده با استانداری و فرمانداری خوشبختانه توانستیم از محل اعتبارات جاری شهرداری این بدهی ها را پرداخت کنیم.

دیدگاه شما