آخرین اخبار

29. دى 1396 - 23:19   |   کد مطلب: 46666
آفتاب کنگاور:امام جمعه کنگاور گفت:دشمن با از ناامیدی از ملت مذهبی ایران، به دنبال ایجاد فتنه های مذهبی میکند که لازم است همه ما هشیار باشیم.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام علی محمد لروند در خطبه های این هفته نماز جمعه بیان داشت: دشمنان قسم خورده انقلاب در هر دوره از تاریخ به اشکال مختلف برای ضربه زدن به نظام تلاش کرده اند.

وی افزود: تحمیل جنگ هشت ساله و از طرفی جنگ داخلی و کشتار مردم توسط منافقین از اولین نشانه های عناد استکبار با نظام اسلامی بود و از طرف دیگر تحریم های سخت علیه ایران دشمنی آمریکا و غرب را نشان می داد.

امام جمعه کنگاور ایجاد فتنه های مختلف در کشور به بهانه ای گوناگون را از دیگر ترفند های دشمن برای تضعیف نظام شمرد و گفت: فتنه 87،فتنه 88 و فتنه اخیر این مطلب را تایید میکند و مطمئنن غرب به دنبال فتنه های بزرگتری است.

وی فتنه مذهبی را از خطرناکترین این نقشه های شوم دانست و گفت: دشمن با از ناامیدی از ملت مذهبی ایران، به دنبال ایجاد فتنه های مذهبی میکند که لازم است همه ما هشیار باشیم.

امام جمعه کنگاور در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: اقتدار و سربلندی امروز ایران مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهدای بزرگوار است و همه باید در مسیر شهدا حرکت کنند، تا در دنیا و آخرت سعادتمند شوند.

وی متذکر شد:اخیرا متوجه شده ایم که نام شهدای گرانقدر این خطه به صورت ناقص و با بی حرمتی برده شده است که بسیار ناراحت کننده و غیر قابل قبول است،لذا باید تاکید کنم که آن مسئول یا اداره ای که نام شهدا را بدون پسوند شهید به کار برده است اگر این اقدام را تصحیح نکن ،خودش را از مسئولیت حذف می کنیم.

 

دیدگاه شما