آخرین اخبار

20. آذر 1396 - 1:34   |   کد مطلب: 46572
آفتاب کنگاور:امام جمعه کنگاور گفت:توطئه جدید آمریکا در معرفی پایتخت دروغین اسرائیل به شکست ختم می شود.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام لروند در خطبه های امروز نماز جمعه بیان داشت: رییس‌جمهور دیوانه آمریکا که قبله اول مسلمانان و محل معراج پیامبر اسلام (ص) را پایتخت یک‌مشت انسان‌های ظالم، مزدور و نجس بکند، بداند اگر قرار بود تا 25 سال آینده رژیم صهیونیستی از روی زمین محو شود با این عمل آن‌ها در سال‌های کمتر این وعده تحقق پیدا خواهد کرد.

امام‌جمعه کنگاور، با اشاره به شکست‌های متعدد آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی در منطقه غرب آسیا، تصریح کرد: نقشه‌های شوم آن‌ها با پیروزی جبهه مقاومت بر باد رفت و رفتارهای اخیر آن‌ها دست و پا زدن‌های مذبوحانه آن‌هاست که بدانید به فضل الهی در این مسائل اخیر نیز شکست خواهند خورد.

وی با بیان اینکه آن‌ها دروغین مدعی حقوق بشر و دموکراسی هستند، اظهار کرد: اعلام دفاع از حقوق بشر برای آمریکا و هم پیمانانش یک طنز بیشتر نیست و نمونه آن قرار دادن حق وتو برای چند کشور خاص است که هرچه میخواهند بکنند.

حجت الاسلام لروند در بخش دیگر از سخنان به قطعنامه جنگ اشاره داشت و گفت: ما آعازگر جنگ نبودیم اما یک وجب از خاک خود را تسلیم ظالم نکردیم.

وی افزود: جنگ تحمیلی علیرغم ضرر هایی که به مملکت وارد کرد و جوانان این کشور را به شهادت و جانبازی کشاند ،برکات بزرگی هم به دنبال داشت که نمونه آن توان موشکی و نظامی قدرتمندی است که امروز در جهان حرف اول را میزند.

حجت ااسلام لروند ادامه داد: دانشگاه های اسلامی ما نخبه های بزرگی را به دنیا تحویل داد،آیا اختراع قرنیه مصنوعی و بینا کردن نابینای مادرزاد و یا ساخت قلب مصنوعی به غیر از یک دانشگاه اسلامی نتیجه میدهد.

وی در بخش دیگری از سخنان از اقدام پسندیده خیر کنگاوری که با هزینه یک میلیارد و 500 میلیونی خود مرکز دیالیز را راه اندازی کرده است قدر دانی کرد و گفت: جامعه امروز به این خیرین و رئیس دلسوزی همچون دکتر خزایی نیازمند است.

وی افزود: جوانان کنگاوری به کار نیاز دارند تا سیاسی کاری لذا مسئولین بجای دنبال کردن سیاسی کاری های بی مورد و دردسرزا فکری به حال جمعیت بیکار جامعه کنند.

دیدگاه شما