آخرین اخبار

6. آذر 1396 - 9:28   |   کد مطلب: 46556
فرمانده ناحیه سپاه کنگاور گفت: بسیجیان در هر موقعیت ،پست و جایگاهی که هستند علاوه بر تقویت روحیه معنوی و ورزشی در جهت افزایش بنیه علمی خود تلاش کنند
همایش بسیج,  پنجم آذر, فرمانده سپاه  ,سرهنگ حیدرنژاد, آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛سرهنگ حیدرنژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنگاور روز یکشنبه در این همایش با تبریک پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت بر جریان تکفیری وابسته به آمریکا و استکبار جهانی، افزود: اهداف و آرمان‌های بسیج در راستای اهداف و آرمان‌های انبیاء الهی و ائمه اطهار(ع) قرار دارد.
وی به تشریح ویژگی‌ها و شرایط بسیجی بودن پرداخت و افزود: اولین شرایطی که یک بسیجی به آن نیازمند می باشد ایمان به خدا، رسالت، نبوت، امامت و آخرت است و صرف اینکه چفیه بر دوش خود قرار دهیم و در پایگاه بسیج حضور داشته باشیم، بسیجی محسوب نمی‌شویم.
فرمانده ناحیه سپاه کنگاور افزود: بسیجی به وحدانیت خدا، رسالت پیامبر (ص) و حقانیت جانشینان آنها ایمان حقیقی دارد و تفاوت بسیجی با منافقان و کفار در همین ایمان حقیقی است.
سرهنگ حیدرنژاد اظهار کرد: بسیجی دارای اراده قوی و عقل روشن است و هیچگاه رفتاری ذلت‌بار در مقابل مستکبران و دشمنان خدا ندارد.

وی افزود:امروز دوران جهاد علمی است و بسیجیان در هر موقعیت ،پست و جایگاهی که هستند علاوه بر تقویت روحیه معنوی و ورزشی در جهت افزایش بنیه علمی خود تلاش کنند تا جامعه ای بالنده و موفق داشته باشیم.

 

همایش بسیج,  پنجم آذر, فرمانده سپاه  ,سرهنگ حیدرنژاد, آفتاب کنگاور
همایش بسیج,  پنجم آذر, فرمانده سپاه  ,سرهنگ حیدرنژاد, آفتاب کنگاور

دیدگاه شما