آخرین اخبار

3. آذر 1396 - 23:00   |   کد مطلب: 46551
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کنگاور گفت:نیروی مقدس بسیج ریشه در انقلاب مقدس اسلامی دارد لذا توانی که انقلاب به جوانان ما داد زمینه کسب موفقیت ها در عرصه های مختلف شد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛سرهنگ حیدرنژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کنگاور طی سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه بیان داشت: فرمان تشکیل بسیج توسط امام راحل نشانه دوراندیشی و تدبیر ایشان بود چون امروز به حمدالله بسیجیان سربلند هستند و در عرصه‌های مختلف منشأ خدمات بزرگی هستند.

وی اظهار داشت: در عرصه‌های نظامی، فرهنگی، علمی و عملی و هرکجا که به نیروی انسانی متعهد و مؤمن و باایمان نیاز بوده است؛ بسیجیان با حضور خود انقلاب اسلامی را سربلند کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور افزود: امروز انقلاب اسلامی به برکت حضور همیشه درصحنه بسیجیان در دنیا عزتمند است و بسیج خار چشم دشمنان انقلاب اسلامی‌شده است.

وی بیان داشت: امنیت امروز ما و پیشرفت‌های چشمگیری که در طول سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دست آورده‌ایم در سایه تبعیت بسیجیان از امام راحل و پس از ایشان رهبر معظم انقلاب به‌دست‌آمده است که باید قدردان این نعمت‌ها باشیم.

سرهنگ حیدرنژاد در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:نیروی مقدس بسیج در انقلابی مقدس و اسلامی رشد یافت و امروزه شاهد هستیم که این نیروی مخلص در عرصه های مختلف موفق و پیروز است.

وی افزود:انقلاب ما بر اساس و اسلام و قرآن بود لذا هر چه ما انقلاب رفتار کنیم جامعه ای پیروز و موفق خواهیم داشت.

 

دیدگاه شما