آخرین اخبار

28. آبان 1396 - 23:51   |   کد مطلب: 46548
آفتاب کنگاور:سید ناصر حسینی پور:هرجا که ملتی تحقیر شود ماهم هستیم اما وجود ما و استکبار تفاوت های بسیاری دارد چرا که ما به دنبال عزت آن جامعه هستیم و آموریکا به دنبال ذلت آن حاضر می شوند.
سد ناصر حسینی پور , یادواره شهدای, گودین ,شهدای گمنام , پایی که جا ماند , آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛اولین یادواره شهدای گمنام شهر گودین با حضور مردم و مسئولین شهرستان کنگاور و گودین در مسجد جامع گودین برگزار شد.

در این مراسم سيد ناصر حسيني پور یادگار هشت سال دفاع مقدس و نویسنده کتاب"پایی که جا ماند" دلیل اصلی دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران را تفکر انقلابی و بسیجی دانست.

وی اظهار داشت: دشمنان نظام از ابتدای انقلاب در همه موارد روی دشمنی داشته و از نفوذ تفکر انقلاب در میان جوامع نگران بوده اند،لذا آنها با قلب هایی که در ان عشق  به حسین فهمیده دارد مشکل دارند.

حسینی پور افزود آنها متوجه شده اند که در این دوران تحقیر شده اند بنا بر این به دنبال تحقیر جمهوری اسلامی هستند.

یادگار هشت سال دفاع مقدس ادامه داد :استکبار جهانی دنیا را برای خود دهکده ای تعریف کرده است و خود را کدخدای آن می داند به طوری که عده این کدخدایی آمریکا را نیز قبول کرده اند.

وی با اشاره به اینکه دنیا برای امام راحل نیز یک دهکده بود، ادامه داد: تفکر دهکده جهانی برای امام و راه ایشان تفاوت های بسیاری دارد وآمن در نوع نگرش به جهانیان است.

وی افزود :هرجا که ملتی تحقیر شود ماهم هستیم اما وجود ما و استکبار تفاوت های بسیاری دارد چرا که ما به دنبال عزت آن جامعه هستیم و آموریکا به دنبال ذلت آن حاضر می شوند.

حسینی پور ادامه داد:وقتی که آتش فتنه و جنگ در کشورهای همسایه شعله ور شود هرجا ژنرال های آمریکایی باشند ژنرال های ما نیز هستند،آنها برای فتنه افکنی و ما برای صلح و آرامش ان کشور میجنگیم.

یادگار هشت سال دفاع مقدس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یادواره شهدا یاد باید ها و نباید هاست و نباید با یادواره بی روح اشتباه شود.

وی ادامه داد : بزرگترین درسی که شهدا به ما دادند شعار ما می توانیم بود و این شعار تا مدیریت جهانی بر اساس تفکر انقلابی پیش خواهد رفت.

حسینی پور افزود: نمونه تحقق شعار ما میتوانیم پرونده پل خیبر بود که دولت وقت ادعا کرد این پرونده شدندی نیست،اما جوانان همین آب و خاک با اتکا به شعار ما میتوانیم انرا محقق کردند. 

وی افزود:توان موشکی ما نیز از نمونه توانمندی هایی است که شعار ما میتوانیم را محقق می کند،اما افسوس که در دولت وقت قلب رآکتور هسته ای در سالروز شهادی احمدی روشن بتن می شود.

حسنی پور گفت:امروز با اجتماعی مواجه هستیم که شعرستان اتکا به غرب و سردادن شعار ما نمیتوانیم است همانند وزیر صنعت که در برج میلاد اظهار داشت مسئولین خارجی باید وارد کنیم!

وی با اشاره به اینکه  بازخوانی خط انقلاب یک واجب است،گفت:معیار و روش ما راه امام(ره) و خط انقلاب است،اما نه آن امامی که برخی آسمانی و ملکوتی می دانند و راهش را فقط برای آن زمان می دانند،راه امام(ره) ادامه دارد.

سد ناصر حسینی پور , یادواره شهدای, گودین ,شهدای گمنام , پایی که جا ماند , آفتاب کنگاور
سد ناصر حسینی پور , یادواره شهدای, گودین ,شهدای گمنام , پایی که جا ماند , آفتاب کنگاور
سد ناصر حسینی پور , یادواره شهدای, گودین ,شهدای گمنام , پایی که جا ماند , آفتاب کنگاور

دیدگاه شما