آخرین اخبار

27. آبان 1396 - 0:03   |   کد مطلب: 46546
آفتاب کنگاور:کامیون حامل هدایای غیری نقدی شما مردم شریف با همان بنر نصب شده به نام گودین به منطقه زلزله زده اعزام شده است.
کمک های مردمی, مناطق زلزله زده, کنگاور, آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛

به دنبال پخش شایعاتی مبنی بر تغییر نام محموله اعزامی از شهر گودین به نام شهر کنگاور توضیحاتی را عرض می نماییم؛
این محموله به همت ملت شریف و ولایتمدار شهر گودین به منظور اهدا به هموطنان خود روز چهارشنبه ۲۴ آبان عازم منطقه شد.
محموله به دلیل خطر های امنیتی و حفظ امانت مردم برای رسیدن به دست نیازمندان، لازم بود تا با محافظت نیرو های امنیتی #سپاه وارد منطقه شود لذا این کامیون به منظور هماهنگی همراه با کاروان اعزامی از کنگاور صبح روز چهارشنبه ۲۴ آبان از محل سپاه کنگاور اعزام شد.
نکته ای که متاسفانه موجب تشویش اذهان عمومی شده است؛ نام بنر هایی نصب شده بر روی این محموله هاست لذا برخی مدعی شدند که این محموله با نام دیگری به منطقه اعزام شده است.
در جواب به این شایعه عرض میکنیم بنری که به نام "شهرداری و شورای اسلامی شهر گودین" در کنار این کامیون نصب بود بدون هیچ جابجایی و دست خوردگی حفظ شد و با همان نام به منطقه اعزام شد.
نکته دوم اینکه بر روی تمامی کامیون های محموله های اعزامی از شهرستان کنگاور به منظور هماهنگی و حفظ امنیت کاروان برای محافظان بنری با نام کاروان کنگاور نصب می شود تا در مسیر حرکت با دیگر کامیون های منطقه اشتباه نشود.

ضمن قدردانی از محبت های ملت شریف و همیشه در صحنه شهر گودین و همه مردم شهرستان کنگاور باید توجه داشته باشیم که هدف همه ما کمک به هموطنان حادثه دیده است و نباید با دامن زدن به این نکات جزئی موجب وهن افکار عمومی شویم.

دیدگاه شما