آخرین اخبار

14. آبان 1396 - 0:17   |   کد مطلب: 46513
فرماندار کنگاور گفت:ما در هر لباس و در هر مجموعه ها محکم واستوار آماده ایم تا ثابت کنیم که کشور ما پر از شهید فهیمده هاست و استوارتر از هر زمان دیگری ایستاده ایم.
راهپیمایی ,سیزده آبان, کنگاور ,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛راهپیمایی پرشکوه سیزدهم آبان ماه روز استکبارستیزی و سالروز تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان و دانش آموزان انقلابی ؛همراه با سراسر کشور در کنگاور برگزار شد.

این مراسم باشکوه با حضور دانشجویان و دانش آموزان بیدار از محل میدان ازادی به سمت میدان امام برگزار شد.

علیرضا ایزدی فرماندار کنگاور در این مراسم بیان داشت:استکبار ستیزی در وجود ملت ایران نهادینه شده است، ملت ما امروز بیدارتر از هر زمان دیگر زیر پرچم ولایت در برابر استکبار خواهد ایستاد.

وی تصریح کرد: ما ملتی هستیم که با فرهنگ انتظار پیمان بسته ایم و به دشمنان خود فهمانده ایم که در مسیر سیدالشهدا از هیچ چیز دریغ نخواهیم کرد.

ایزدی کنگاور را میعادگاه بزرگان دانست و گفت: کنگاور سرزمین حاج آقا بزرگ ها،شهدای سرافراز هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است و همه شاهدیم که امروز برای زائران اربعین چگونه سنگ تمام گذاشته و میزبان خوبی برای زوار سیدالشهداست.

فرماندار کنگاور گفت: ما ملت بیدار در این میعادگاه پیمان بسته ایم که هرگز از پا نخواهیم نشست و در راه نظام و انقلاب با تمام وجود ایستاده ایم.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایزان با انقلاب فرانسه،کوبا و انقلاب های نافرجام دیگر متفاوت است چرا که برگرفته از مسیر سرخ سیدالشهداست.

ایزدی تصریح کرد:ما در هر لباس و در هر مجموعه ها محکم واستوار آماده ایم تا ثابت کنیم که کشور ما پر از شهید فهیمده هاست و استوارتر از هر زمان دیگری ایستاده ایم.

فرماندار کنگاور گفت:ما مردم دیار تدین و تمدن آنی غفلت نخواهیم کرد پس همه می ایستیم و مشت محکمی بردهان یاوه گوی رئیس جمهور آمریکا میزنیم.

وی افزود: ما افتخار میکنیم که شیعه علی ابن ابی طالب(ع) هستیم،پس به حرمت خون سید الشهدا فریاد مرگ بر آمریکا را بلند فریاد میزنیم.

راهپیمایی ,سیزده آبان, کنگاور ,آفتاب کنگاور
راهپیمایی ,سیزده آبان, کنگاور ,آفتاب کنگاور
راهپیمایی ,سیزده آبان, کنگاور ,آفتاب کنگاور

دیدگاه شما