آخرین اخبار

24. شهريور 1396 - 20:48   |   کد مطلب: 46425
امام جمعه کنگاور اسراییل را مروج افراطی گری و محور شرارت دانست و گفت: پس از دعوت فرمانده ارتش میانمار به اسرائیل در سال۲۰۱۵ ؛ موجب شد تا خشونت ها در این کشور شکل افراطی بگیرد.
نماز جمعه, امام جمعه , لروند , کنگاور, میانمار , اسرائیل ,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛ حجت السلام علی محمد لروند در خطبه های این هفته نماز جمعه کنگاور با اشاره به اتفاقات ناگوار در کشور میانمار، گفت: بدون شک استکبار جهانی و در راس آن اسرائیل خون خوار پشت از قضیه است.

امام جمعه کنگاور اسراییل را مروج افراطی گری و محور شرارت دانست و گفت: پس از دعوت فرمانده ارتش میانمار به اسرائیل در سال۲۰۱۵ ؛ موجب شد تا خشونت ها در این کشور شکل افراطی بگیرد.
وی با اشاره به اینکه اسرائیل مروج افراطی گری است ، اظهار کرد: همان سلاحی که مردم مسلمان غزه را می کشد درحال حاضر مردم مسلمان میانمار را قتل عام می کند.
حجت الاسلام لروند کشتار مسلمانان و آوارگی 400 هزار مسلمان در میانمار را تنها به علت مسلمان بودن دانست و گفت: مدعیان حقوق بشر و مجامع بین المللی در این موضوع سکوت کرده اند و عکس العملی نداشته اند.
وی با بیان اینکه جایزه ننگین صلح نبل سکویی برای جنایتکاران شده است، افزود: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی حامی اصلی کشتار مسلمانان هستند.

امام جمعه کنگاور در بخش دیگری از سخنان خود به روز تکریم بازنشسته ها اشاره کرد و تصریح کرد: بازنشتگان سرمایه هایی با ارزش برای کشور و جوانان هستند لذا باید توجه بیشتری به این قشر شود.
وی تاکید کرد: یکی از ترفندهای مهم دشمنان اسلام، پاشیده شدن نهاد مهمی به اسم خانواده است، از همین رو باید جامعه به امر ازدواج و تشکیل خانواده اهمیت ویژه ای قائل شود.
وی همچنین با اشاره به بازدیدش از سد آناهیتا کنگاور، اظهار کرد: فعالیت 70 دستگاه خودرو نیمه سنگين نشان میدهد سد آناهیتا تعطیل نیست و در صورتی که با کمک نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دولتبه بهره برداري برسد، مشکل آب آشامیدنی شهرستان حل و اقتصاد منطقه نیز متحول خواهد شد.
وی در پایان با انتقاد از حضور کمرنگ مسئولان در مراسم یادواره آبروی محله و گرامیداشت شهدای محله اسلاام آباد افزود: مسئولان در نظام جمهوری اسلامی باید در مناسبت های ملی مذهبی و مراسمات مختلف در کنار مردم حضور داشته باشند.

دیدگاه شما