آخرین اخبار

29. ارديبهشت 1396 - 1:32   |   کد مطلب: 46165
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کنگاور گفت: حضور پرشور مردم نشانه ای از عزت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی و مهر باطلی بر توطئه های دشمنان ایران اسلامی است.
سرهنگ حیدرنژاد

سرهنگ علی حیدر نژاد در گفتگو با آفتاب کنگاور؛بیان داشت: مردم با حضور گسترده و پرشور خود درانتخابات 29 اردیبهشت مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و مستکبران عالم خواهند زد.
وی اظهار کرد: شهروندان در جای جای این مملکت و با حضور حداکثری خود و انتخاب فرد اصلح بار دیگر سیاست های خصمانه آمریکا و انگلیس را به چالش می کشند.
وی با توجه به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب که سال های آینده را عبور از پیچ حیاتی و تاریخی تعبیر کرده اند گفت: مردم فردا  با بصیرت و آگاهی، فرد اصلح  را انتخاب خواهد کرد تا سلامت از این پیچ حساس گذر کنیم.
وی با دعوت مردم کنگاور به حضور حداکثری انتخابات گفت: مردم کنگاور بار دیگر با حضور پرشور خود دلبستگی به نظام جمهوری اسلامی را ثابت خواهند کرد.
فرمانده سپاه کنگاور در پایان اظهار داشت:حماسه آفرینی مردم کنگاور و شهرهای دیگر کرمانشاه در تمامی دوره های انتخابات به رخ بیگانگان کشیده شده  و انشاالله با حضور پر شور همانند دور های گذشته در انتخابات 29 اردیبهشت مشتی محکم بردهان یاوه گویان خواهند زد.

دیدگاه شما