آخرین اخبار

29. ارديبهشت 1396 - 0:37   |   کد مطلب: 46162
آفتاب کنگاور:امام جمعه شهرستان بیرجند در پیامی مردم شریف ایران بویژه مردم ولایتمدار خراسان جنوبی را بر حضور حد اکثری و انتخاب اصلح در انتخابات ۲۹ اردیبهشت دعوت کرد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام محمد ایوبی امام جمعه کنگاور در پیامی خطاب به مردم شریف ایران بویژه مردم ولایتمدار شهرستان کنگاور بر حضور حداکثری و انتخاب اصلح تاکید کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ الَّذينَ هُمْ لِأَماناتِهِمْ وَ عَهْدِهِمْ راعُونَ (مومنون 8)

 

انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) آتشفشانی از حماسه، صبر و استقامت در دل مردم ایجاد کرد، ملت بزرگ ایران طاغوت را شکست داد. استکبار جنگ را تحمیل کرد. ملت مسلمان با همت مجاهدان و ایثارگران و مدیریت هوشمندانه امام (ره) و یاران گرانقدرش بر دشمن پیروز شد، و بحمدالله تاکنون نظام اسلامی با رهبری امام راحل و خلف  صالحش رهبر فرزانه انقلاب به سوی قله های تعالی و کمال در حرکت است.

 

حماسه حضور ملت در تعیین سرنوشت خویش و پاسداری از آرمان های امام و شهدا نمودی از امانت داری و وفای به عهد ملت بزرگ ایران است. اینک در آستانه انتخابی دیگر برای گزینش مدیر عالی اجرایی کشور و نمایندگان شوراهای شهر و روستا  هستیم. رئیس جمهور و نمایندگانی که بتوانند با حل مشکلات کشور در جهت حراست از آرمان های  اصیل اسلام و انقلاب گام بردارند و در برابر مستکبران و معاندان از عزت و عظمت ملت ما دفاع نمایند.

 

اینجانب از همه ملت بزرگ  ایران بویژه مردم شهرستان کنگاور عزیز می خواهم که با حضور حماسی خویش در پای صندوق های رای و انتخاب اصلح؛ روح امام و شهدا را شاد و مستکبران و اذناب آنان را مأیوس نمایند و با انتخاب مسئولین دلسوز آینده ی بهتر را برای ایران اسلامی رقم بزنند و فردای انتخابات با تبریک به کسانی که رای آورنده اند هماهنگ و همدل در جهت رشد و شکوفایی کشورمان تلاش نمایند و همه با هم زمینه را برای حاکمیت توحید و عدالت مطلق امام زمان(عج) فراهم نمایند.

دیدگاه شما