آخرین اخبار

28. ارديبهشت 1396 - 23:55   |   کد مطلب: 46160
فرماندار کنگاور با دعوت از یکایک مردم عزیز ایران اسلامی و به ویژه شهروندان کنگاوری برای شرکت در جلوه گاه اقتدار میهن اسلامی مان یعنی انتخابات روز جمعه 29 اردیبهشت ماه ، حضوری به هنگام یابند و با رای ارزشمند خود، زمینه ساز تحکیم مبانی و پایه‌های نظام، انقلاب و کشور باشند.

به گزارش آفتاب کنگاور؛علیرضا ایزدی با دعوت از یکایک مردم عزیز ایران اسلامی و به ویژه شهروندان کنگاوری برای شرکت در جلوه گاه اقتدار میهن اسلامی مان یعنی انتخابات روز جمعه 29 اردیبهشت ماه ، حضوری به هنگام یابند و با رای ارزشمند خود، زمینه ساز تحکیم مبانی و پایه‌های نظام، انقلاب و کشور باشند.

متن کامل این پیام به این شرح می باشد :
بسمه تعالی
حق انتخاب و آزادی در اندیشه از پایه هایی است که نظام اسلامی مان بر آن بنا شده است . جمهوریت که یکی از دو بال اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی به حساب می آید حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خود را معنا می کند و مظهر تبلور مردم سالاری در این کشور است .
اکنون که انتخاباتی دیگر فرا رسیده و جهانیان چشم بر صندوقهای رای ما ایرانیان دوخته اند و اکنون که بدخواهان این مرز و بوم برای غروب خورشید تابنده ایران اسلامی طمع ورزیده اند واینک که دوستداران ایران عزیز در انتظار حماسه ی دیگری از مردم پر افتخار هم میهنان نشسته اند بار دیگر می خروشیم و صحنه ی ماندگار دیگری را با توکل بر خدا و استمداد از اولیای الهی می آفرینیم .
روز جمعه روز مشارکت همه ی ایرانیان در سرنوشتشان می باشد .
اهالی شریف و گرانقدر شهرستان #کنگاور را به حضور گسترده و فراگیر در پای صندوق آرا فرا می خوانم هر چند می دانم مردم ایران و شهروندان کنگاوری خود به رسالت تاریخ سازشان بهتر واقف هستند .
همه با هم ، روز جمعه، 29 ادیبهشت ماه 96 ایرانی آبادتر ، آزادتر و مقتدر تر خواهیم ساخت .

علیرضا ایزدی
فرماندار کنگاور
28 اردیبهشت 1396

 

دیدگاه شما