آخرین اخبار

25. ارديبهشت 1396 - 11:11   |   کد مطلب: 46152
فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور:
کشف 700 میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاور
فرمانده انتظامي شهرستان "کنگاور" از کشف بیش از 16 تن ذرت و 2 تن برنج و 2 تن تخمه آفتابگردان خارجی قاچاق و دستگیری دو نفر در این زمینه خبر داد.

سرهنگ "حسين براري" در گفت‌ و گو با خبرنگار آفتاب کنگاور بيان داشت: در پي کسب خبري مبني بر انتقال محموله اجناس خارجی قاچاق از شهرستان هاي مرزي استان کرمانشاه به سمت استان هاي مرکزي، بررسي موضوع در دستور کار ماموران انتظامي شهرستان "کنگاور" قرار گرفت.
وي افزود: ماموران ايست و بازرسي شهيد "زنگنه" با انجام اقدامات اطلاعاتي و تعقيب و مراقبت، يک دستگاه کامیون حامل 16130 کیلو گرم محموله ذرت خارجی و خودروي ايسوزو حامل 2000 کیلوگرم برنج و 2000 کیلو گرم تخمه آفتابگردان خارجی را شناسايي و در يک اقدام به موقع آنها را متوقف کردند.
اين مقام انتظامي ادامه داد: در بررسی به عمل آمده کالا های کشف شده فاقد هرگونه مجوز گمرکي بوده که کارشناسان ارزش تقريبي این محموله ها را 700 میلیون ريال برآورد کرده اند.
سرهنگ براري با اشاره به توقيف دو دستگاه خودرو و دستگیری 2 نفر در اين زمينه، خاطرنشان کرد: اقلام مکشوفه پس از صورتجلسه به همراi صاحبان بار و تشکیل پرونده تحويل مراجع ذي‌صلاح شد.
فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور هدف از برخورد با قاچاق کالا را افزايش کسب و کار، رونق توليد داخلي و احساس امنيت شغلي شهروندان ايراني و همچنين رضايتمندي مسئولان از پليس عنوان کرد و از شهروندان خواست: براي مقابله با اقدامات سودجويانه قاچاقچيان، کماکان همکاري لازم را با پليس داشته باشند.

دیدگاه شما