آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1396 - 22:42   |   کد مطلب: 46149
مدیر حوزه علمیه شهرستان کنگاور
روز نیمه شعبان همه میتوانند از خدا عیدی بگیرند
مدیر حوزه علمیه شهرستان کنگاور گقت:در نیمه شعبان درب خانه خدا باز است و هر کس بخواهد می تواند وارد این خانه شود، نیمه شعبان مانند شب قدر است که خداوند عیدی می دهد.

حجت الاسلام علیرضا عطایی در گفتگو یا خبرنگار آفتاب کنگاور؛بیان داشت: باید در نیمه شعبان با برگزاری مراسم های درست با حضور علما و دانشمندان از فرصت ایجاد شده برای ترویج فرهنگ مهدوی استفاده کنیم.
وی ادامه داد: در نیمه شعبان درب خانه خدا باز است و هر کس بخواهد می تواند وارد این خانه شود، نیمه شعبان مانند شب قدر است که خداوند عیدی می دهد.
عطایی افزود: خداوند بزرگترین نعمت خود را که در شب نیمه شعبان متولد شده را حفظ کرده و او هم اکنون هست و بر احوال ما آگاه می باشد و ما از او غایب هستیم، امام زمان بر تمام زندگی های اجتماعی و فردی ما آگاه است و ایشان غایب نیست.
وی از زائران خواست در شب نیمه شعبان با نیت خالص در کنار سایر اعمال، سه بار سوره یاسین را قرائت کنند تا خواسته های آنها برآورده شود.
مدیر مدرسه علمیه ولیعصر (عج) کنگاور روزه گرفتن در روز نیمه شعبان را مستحب موکد دانست و گفت: دعای شعبانیه که مخصوص اهل بیت (ع) است نباید فراموش شود، دعای مخصوص حضرت ولیعصر نیز ضرورت دارد.

دیدگاه شما