آخرین اخبار

21. ارديبهشت 1396 - 22:37   |   کد مطلب: 46148
امام جمعه کنگاورمهمترین پیام نیمه شعبان را بیداری و آمادگی برای ظهور امام زمان (عج) بیان کرد.
دیدار ,امام جمعه, کنگاور, امامی , هفته عقیدتی سیاسی, ایوبی , آفتاب کنگاور

حجت الاسلام ایوبی امام جمعه کنگاور در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور ماه شعبان را ماهی بزرگ و بابرکت دانست و گفت: میلاد ائمه اطهار (علیه السلام) و به خصوص امام زمان (عجل الله تعالي فرجه الشريف) فرصت های خوبی در راستای تبیین فرهنگ آئینی و دینی ما هستند که باید مراسم ویژه این ماه نیز در خور شان شعبان باشد.

وی با بیان اینکه نیمه شعبان بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت است، افزود: این اعیاد بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت برای نسل جوان است و به همین دلیل از تمام دستگاه های اجرایی، خدماتی و فرهنگی می خواهیم تا مشارکت برای تبیین فرهنگ مهدویت را در دستور کار داشته باشند.

حجت الاسلام ایوبی گفت:فرصت ایام شعبان زمانی مناسبت برای آگاه کردن و بیان اهمیت موضوع امامت، ولایت و رهبری است که باید از آن به خوبی بهره جست.

امام جمعه کنگاور ضمن تاکید بر اینکه آئین مذهبی می بایست آسیب شناسی شوند، بیان داشت: دشمن می خواهد شور، شعور و محتوا را از آئین فرهنگی و مذهبی مسلمانان بگیرد که باید در این باره هوشیار بود.

وی با بیان اینکه نیمه شعبان بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت است، افزود: این اعیاد بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت برای نسل جوان است و به همین دلیل از تمام دستگاه های اجرایی، خدماتی و فرهنگی می خواهیم تا مشارکت برای تبیین فرهنگ مهدویت را در دستور کار داشته باشند.

دیدگاه شما