آخرین اخبار

15. ارديبهشت 1396 - 11:46   |   کد مطلب: 46132
فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف و توقیف محوله 25 کیلویی مواد مخدر از نوع تریاک در کنگاور خبر داد و گفت: در این رابطه 4 نفر قاچاقچی دستگیر شدند.

سرهنگ حسین براری در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور؛ اظهار داشت:طی عملیاتی پیچیده و تعقیب یک دستگاه وانت آیسان همچنین اقدامات فنی و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، باند بزرگ مواد مخدر که مواد مخدر را از استان های شرقی بارگیری و به قصد توزیع در شهرستان کنگاور حمل کرده بود، شناسایی شد.
وی افزود: با رصد دقیق مسیر تردد خودرو حامل مواد مخدر توسط یگان های عملیاتی شهرستان کنگاور،هنگام ورود قاچاقپیان به محله مورد نظر در شهرستان و در آستانه ورود به منزل محاصره شده ،طی عملیاتی هر چهار نفر دستگیر شدند.
سرهنگ براری افزود:در بازرسی اولیه از خودرو وانت آریسان مقدار  24 کیلو و 850 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای مواد مخدر در آن جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی کنگاور خاطرنشان کرد: یکی از ماموریت های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق موادمخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد نیروی انتظامی در این راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.

 

دیدگاه شما