آخرین اخبار

13. ارديبهشت 1396 - 11:54   |   کد مطلب: 46128
طی گفتگو با نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کنگاور؛
برنامه های هفته عقیدتی سیاسی در سپاه ناحیه کنگاور تشریح شد
آفتاب کنگاور:همزمان با هفته عقیدتی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کنگاور طی گفتگویی برنامه های این هفته را اعلام کرد.

حجت الاسلام احمد امامی نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کنگاور در گفتگو با خبرنگارآفتاب کنگاور ضمن گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی  با اشاره به تقارن هفته عقیدتی با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و گرامیداشت مقام معلم گفت: هفته عقیدتی سیاسی سبب می شود تا فضای حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در حال و هوای زنده کردن اندیشه های دینی و تربیتی استاد شهید مرتضی مطهری و آشنایی هر چه بیشتر بسیجیان قرار گیرد.

وی گفت: سپاه و بسیج با مجهز شدن به بنیه اعتقادی قوی می‌تواند در مقابل ایجاد شبهاتی که دوستان غافل یا دشمنان دانا مطرح می کنند بتوانند پاسخگو باشند.

حجت الاسلام  امامی در تشریح برنامه های هفته عقیدتی سیاسی در شهرستان کنگاور بیان داشت: برگزاری نشست بصیرتی سیاسی در سالن علامه طباطبایی با حضور عموم بسیجیان شهرستان و سخنرانی حجت الاسلام شکری از مهم ترین برنامه های هفته عقیدتی سیاسی می باشد.

وی دیدار با خانواده شهدا و امام جمعه شهرستان را از دیگر برنامه های این هفته اعلام کرد و گفت: سخنرانی مسئول نمایندی ولی فقیه در ناحیه مقاومت شهرستان پیش از خطبه های نماز جمعه از دیگر برنامه های مهم است.

نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کنگاور تصریح کرد: به منظور روشن سازی و بالابردن سطح تفکر سیاسی بسیجیان، نشست های بصیرتی سیاسی توسط بسیج طلاب،خواهران و برادران در این هفته برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی در میان بسیجیان و اجرای برنامه کوهنوردی پرسنل سپاه و بسیجیان از جمله برنامه های متنوع ورزشی در این هفته خواهد بود.

حجت الاسلام  امامی تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب و کتاب خوانی،فضا سازی مناسب ،دیدار و سرکشی از خانواده های شهید معلم و بسیاری از برنامه های دیگر از جمله برنامه های اجرایی در هفته عقیدتی سیاسی خواهد بود.

 

دیدگاه شما