آخرین اخبار

13. ارديبهشت 1396 - 11:07   |   کد مطلب: 46127
آفتاب کنگاور:همزمان با هفته عقدتی سیاسی مراسم نشست بصیرتی سیاسی در سالن همایشات علامه طباطبایی شهرستان کنگاور برگزار شد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام شکری مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ انصار الرسول روانسر در این مراسم اظهار داشت: میراث شهدا، انقلاب اسلامی است و یکی از مهم ترین تفاوت های انقلاب ما با سایر انقلاب های دنیا، در ولایت فقیه و رهبری انقلاب است.

وی تصریح کرد: رهبری ایران اسلامی یک فرد نظامی، لیبرال و مارکسیسم نیست بلکه او یک مرجعیت دینی و وارث حکومت انبیاست که براساس آموزه های دینی حکومت را اداره می کند.

حجت الاسلام شکری با اشاره به حساس بودن انتخابات پیش رو بیان داشت: حضور گسترده و تمام عیار مردم پای صندوق های رای مهر تایید به نظام جمهوری اسلامی است اما باید توجه داشت که به چه کسی رای میدهیم و توجه به عملکرد های گذشته کاملا مورد نظر باشد.

وی با تأکید بر اینکه عده‌ای در رأس قدرت قرار گرفته‌اند که پیوستگی‌هایی با کانون ثروت دارند، خاطرنشان کرد: پیوستگی کانون‌های قدرت و ثروت در کشور موجب غفلت از توانمندی‌ها و تنبلی و بی‌دغدغه بودن برای برخی مسؤولان شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ انصار الرسول روانسر با انتقاد از عملکرد ضعیف دولت در چهار سال گذشته گفت: بسیاری از بخش های علمی و تولیدی کشور در سال های گذشته از کار افتاد و جمع کثیری از مردم بیکار شدند،با این حال دولت تمام گرفتاری ها را از خود باز می زند.

 

دیدگاه شما