آخرین اخبار

11. ارديبهشت 1396 - 2:32   |   کد مطلب: 46124
آفتاب کنگاور: نشست روشنگری جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان کنگاور در حسینیه شهداء با سخنرانی امام جمعه شهرستان صحنه برگزار شد.
حجت الاسلام زارعی ,امام جمعه صحنه ,  جبهه مردمی انقلاب , کنگاور  ,آفتاب کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام دکتر زارعی در جمع  جبهه مردمی نیروهای انقلاب شهرستان کنگاور طی سخنانی با رنگ و بوی انتخابات،یکی از گرفتاری های ریاست جمهوری را باز بودن فضای ثبت نام برای همه آحاد جامعه دانست و گفت: بر اساس حقایق و گفته بزرگان باید شایستگی افراد سنجیده شود و اینطور نباشد که هرکسی با هر قیافه و تفکری اقدام به ثبت نام کند.
وی شورای نگهبان را نهادی انقلابی و دلسوز نظام دانست و گفت: کسانی که توسط این نهاد احراز صلاحیت نمیشوند باید به قانون تمکین کنند و احترام بگذارند.
امام جمعه شهرستان صحنه با اشاره به اینکه آمریکا در دوران جمهوری اسلامی در هیچ زمانی از دشمنی با ایران کوتاه نیامده است گفت: این اقتدار نظام است که موجب شده هیچوقت آمریکا به خود اجازه ندهد به فکر تعرض به مرزهای کشور باشد.
وی افزود:عده ای برمسند های بلند حکومت نشسته و با سرافرازی و بدون توجه به اقتدار فرامنطقه ای جمهوری اسلامی از کوتاه آمدن در برابر آمریکا میگویند،که این از کج فهمی و بی بصیرتی آنهاست.

حجت الاسلام  زارعی گفت: ما امروز مامور به تکلیف هستیم و در دوران بحرانی قرار گرفتیم ،باید چشمان خود را باز کرده و ببینیم چه کسانی مسئولیت برعهده گرفته اند، در همین شهرستان های خودمان ببینید چه کسانی با چه تفکراتی پست گرفته اند!
وی افزود:عده ای با مظلوم نمایی جلو آمده و مسئولیت ها رو بر عهده گرفته اند
امام جمعه شهرستان صحنه تصریح کرد: عده ای امروز گرفتاری های دولت را همه بر عهده دولت قبل می اندازند و این نشان از مظلوم نمایی کاذب است،در صورتی که دولت قبل علیرغم کج روی ها و لجبازی ها خدمت های زیاده کرده که نمونه های آن را میتوان مسکن مهر،یارانه،صنعت ماهوارای،پزشکی و غیره نام برد.
وی در پایان گفت: شرایط نظام بسیار حساس خود رسیده است و دولتی ها در برابر حرف رهبری می ایستند و دقیقا مخالف رهبری حرف میزنند

حجت الاسلام زارعی ,امام جمعه صحنه ,  جبهه مردمی انقلاب , کنگاور  ,آفتاب کنگاور
حجت الاسلام زارعی ,امام جمعه صحنه ,  جبهه مردمی انقلاب , کنگاور  ,آفتاب کنگاور

دیدگاه شما