آخرین اخبار

26. فروردين 1396 - 22:30   |   کد مطلب: 46092
آفتاب کنگاور:فرمانده انتظامي شهرستان کنگاور از انهدام باند سارقان خودرو با 38 مورد سرقت و کشف 10 پراید سرقتی خبر داد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛ سرهنگ "حسین براری" ، بیان کرد: در پي وقوع چند مورد سرقت خودرو طي فروردين ماه سال جاری، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس این شهرستان قرار گرفت و ماموران اقدامات فني و طرح هاي اطلاعاتي خود را در راستاي شناسايي و دستگيري سارقان آغاز کردند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: با اقدامات اطلاعاتی و افزایش گشت های محسوس و نامحسوس و استفاده از سایر نیروهای انتظامی شهرستان، همچنین سرنخ های بدست آمده؛ یکی از سارقان شناسایی و حین سرقت یک خودروی پراید دستگیر شد.

سرهنگ براری تصریح کرد: سارق 32 ساله ساکن یکی از شهرستانهای همجوار بوده و دارای چهار مورد سابقه سرقت است که در بازجویی های پلیس به انجام سرقت ها با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد، لذا پس از شناسایی محل اختفای سارقان، با هماهنگی مقام قضائی آنان نیز طی یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

وی گفت: از این باند سرقت سه نفره که همگی سابقه کیفری دارند، تاکنون 10 دستگاه خودروی پراید و 28 مورد سرقت وسایل داخل خودرو و قطعات خودرو از کنگاور و دیگر شهرستان های همجوار کشف شده و ضمن شناسایی مالباختگان، اموال سرقتی به آنان عودت داده شده است.
سرهنگ براری ضمن تاکید بر حفظ امنیت خودرو به شهروندان توصیه کرد: با کمترین هزینه و خرید لوازم ایمنی خودرو میتوان ضمن حفظ اموال؛راه را بر این سارقان بست.

 

دیدگاه شما