آخرین اخبار

21. آبان 1395 - 15:08   |   کد مطلب: 45764
آفتاب کنگاور:امام جمعه کنگاور گفت: انقلاب اسلامی بر مبنای اسلام ناب محمدی بنا شده لذا رئیس جمهور آمریکا هرکسی باشد برای ما تفاوتی نخواهد داشت.

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام محمد ایوبی در خطبه های امروز نماز جمعه  با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار داشت: دوحزبی که در آمریکا نماینده معرفی می کنند هر دو به دنبال شیطنت هستند اما واقعیت این است که پشت پرده مافیای سیاسی قدرت را در دست دارند.

امام جمعه کنگاور ادامه داد: منتخب آمریکا در این دوره از انتخابات شخصی سرمایه دار است و پیروزی او نشان دهنده این است که سیاست باند های قدرت در امریکا بر این بود تا جمهوری خواهان ریاست جمهوری آمریکا را در این دوره بدست گیرند.

وی با اشاره به اینکه عده ای پیروزی این شخص را تحلیل بر آینده ای خطرناک می کنند نادرست دانست و گفت: هر کدام از این اشخاص رئیس جمهور می شدند تفاوتی برای جمهوری اسلامی نمی کرد چرا که سیاست های ایران مشخص و راهش معلوم است، همچنین آمریکایی ها هم سیاست ها خود را نشان داده اند و هر دو حزب عملکرد خود را در گذشته نشان داده اند.

حجت الاسلام ایوبی با اشاره به زمان خلافت حضرت علی(ع) در راس حکومت اسلامی اظهار داشت: در ان دوران نیز مسلمانان پس از رویارویی با ابرقدرت های دنیا متزلزل شدند و گفتند که خود خلیفه باید به میدان بیاید.

وی ادامه داد: امیرالمومنین علی(ع) پس اینکه ترس را در وجود مسلمانان دید به این مساله اشاره داشت که ،اسلام با نیرو و توان نظامی قدرتمند پیروز نشده و در همه دوران کمترین قوا و سلاح را در اختیار داشته اما خواست خدا بر این بود تا حق و حقیقت پیروز میدان باشد.

امام جمعه کنگاور اظهار داشت: در طول تاریخ ایران نیز مبارزه های جانانه و مخلصانه ای در برابر ظلم و جور استکبار صورت گرفت  اما چیزی که در نهایت پیروز میدان شد و شاهنشاهی 2500 ساله را زمین گیر کرد انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) بود،چرا که بر مبنای اسلام ناب محمدی بنیانگذاری شد.

 

دیدگاه شما