آخرین اخبار

16. بهمن 1394 - 16:11   |   کد مطلب: 44980
امام جمعه کنگاور با انتقاد شدید از مسئولان شهرستان به علت کوتاهی در جمع آوری حفاری های سطح شهر،گفت:هرچه سریع تر باید کار را جمع کنید
امام جمعه کنگاور

به گزارش آفتاب کنگاور؛حجت الاسلام محمد ایوبی با تبریک ایام الله پیروزی انقلاب این روز های را یادآور پیروزی حق بر باطل دانست و اظهار داشت: نام آورانی که در طول تاریخ مبارزاتی علیه استکبار داشته اند هر کدام خصیصه های مثبتی داشتند و به اتکای این ویژگی ها توانستند در برابر ظلم و جور ایستادگی کنند و عدالت را برقرار کنند.

 

 

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به دست کسی برپا شد که تمامی ویژگی های دیگر نام آوران بزرگ را یکجا در خود داشت و تنها به دست چنین کسی بود که یک حکمت 2500 ساله خاتمه پیدا کرد و برای همیشه ظلم و بی عدالتی پادشاهان مستکبر را ریشه کن کرد.

 

امام جمعه کنگاور تصریح کرد: بنیانگذار انقلاب آتش خشم ملت ستم دیده را برانگیخت و با یک اتحاد و یکدلی همه را به سمت برچیدن حکومت پهلوی حرکت داد و این کاری بود که تنها در سایه ی قرآن و اسلام و عنایت اهل بیت انجام میشد.

 

 

حجت الاسلام ایوبی قیام امام خمینی(ره) را برخواسته از لطف الهی و براساس قرآن و در مسیر حرکت پیامبران و اهل بیت دانست و گفت:این قدرت و صلابت تنها به پشتوانه یک اراده الهی ایجاد میشود که تنها شخصی دانشمند،خردمند،پرهیزگار و حکیمی سیاست مدار میتوانست چنین کاری کند.

 

تذکر شدید به مسئولان شهرستان به علت کوتاهی در به نتیجه رساندن حفاری های سطح شهر

امام جمعه کنگاور در ادامه سخنان با انتقاد شدید از مسئولان شهرستان در رابطه با حفاری های سطح شهر،گفت:بنده به فرماندار،شهردار رئیس شورا و تمامی کسانی که درامور اجرایی شهر انجام میکنند تذکر میدهم که در این موضوع کوتاهی کردید.

 

وی تصریح کرد: البته مسئولان کارهای بسیار مفید و به موقعی انجام داده اند اما در رابطه با حفاری های سطح شهر واقعا مردم یا در گرد و خاک هستند و یا با گل و لای دست و پنجه نرم میکنند که این وضعیت بدی است و باید هرچه سریع تر کار جمع شود هرچند که باید در همام تابستان گذشته کار انجام میشد.

 

حجت الاسلام ایوبی با تذکر دیگری به مسئولان در رابطه با انتخابات گفت: قبلا به مسئولان گفته ام که خود را مشغول انتخابات و کار های تبلیغی نکنید وبجای این کارها به وظیفه اصلی خود اهمیت دهید.

 

وی تصریح کرد: بالای سر هر شهری باید محل درخت کاری و جنگل باشد نه اینکه تبدیل به زباله دانی شود،چند روز پیش هم کلنگ زنی احداث کمربندی در آن منطقه با حضور خود بنده انجام شد که باید موجب آبادانی آن منطقه شود و بجای محل دفن زباله ها درخت کاری شود.

 

امام جمعه کنگاور در پایان با دعوت همه آحاد مردم به حضور در راهپیمایی 22 بهمن،تاکید کرد: انشاالله امسال هم مردم شریف و ولایت مدار کنگاور با حضوری پررنگ و با شکوه سیلی محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان خواهند زد.

 

 

نماز جمعه کنگاور
نماز جمعه کنگاور
نماز جمعه کنگاور
نماز جمعه کنگاور

دیدگاه شما