آخرین اخبار

5. آبان 1394 - 11:30   |   کد مطلب: 44169
آفتاب کنگاور: به همت شهرداری کنگاور چشمه های سطح شهر که در حال هدر رفتن هستند جهت استفاده مناسب ساماندهی میشوند.

اسفندیار رحمت آبادی  در گفت و گو با خبرنگار آفتاب کنگاوراظهار داشت:در حالی که ما روز به روز با پدیده خشکسالی دست و پنجه نرم میکنیم و چاه های این مناطق در حال خشک شدن هستند،چشمه هایی در سطح شهر هستند که سالهاست رها شده و به هدر میرود.

 

ایشان چشمه محله اسلام آباد را یکی از نمونه های بارز از این چشمه ها دانست و اظهار داشت: سالهاست که این چشمه  به درون فاضلاب شهر هدایت میشود و هدر میرود لذا ما تصمیم گرفتیم با ایجاد یک استخر مناسب جهت جمع آوری و ساماندهی این چشمه از هدر رفتن آن جلوگیری کنیم.

 

رحمت آبادی از ایجاد استخر 200 متر مکعبی در بوستان عشایر کنگاور خبر داد و افزود: با هدایت آب جاری چشمه به درون این استخر، آب مورد نیاز فضای سبز سطح شهر کنگاور در طول سال تامین خواهد شد.

 

سرپرست شهرداری کنگاور از پیشرفت 70 درصدی استخر خبر داد و تصریح کرد: با پیگیری های مستمر و تلاش مداوم پیمانکار انشا الله به زودی از این پروژه بهره برداری خواهد شد و امیدواریم که در جهت صرفه جویی در مصرف آب های زیرزمینی و جلوگیری از هدر رفتن این نعمت الهی قدم مثبتی برداشته باشیم.

سرپرست شهرداری کنگاور در ادامه به تشریح عملکرد خود در این مدت به عنوان سرپرست شهرداری پرداخت و افزود: شهروندان از عملکرد شهرداری در مدت مذکور در زمینه اجرای طرح های فرهنگی، عمرانی و خدماتی رضایت نسبی دارند.

 

وی با اشاره به تکریم ارباب رجوع و مراجعین به شهرداری گفت: تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات شهروندان مورد توجه کارکنان این شهرداری بوده و در این خصوص نیز توصیه لازم به کارکنان شهرداری ارائه شده است.

دیدگاه شما