نظرسنجی

عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگاور را در یک سال گذشته چطور ارزیابی می کنید؟

آخرین اخبار

مطالب بین الملل

آفتاب کنگاور: سال 96 برای کنگاور با تغییرات بزرگ در سیاسیون و رویداد های مهمی گذشت.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان کنگاور:
آفتاب کنگاور:رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان کنگاور از وقوع سه تصادف به نسبت شدید در 24 ساعت گذشته در کنگاور خبر داد.
از طرف فرماندار کنگاور؛
آفتاب کنگاور:همزمان با فرارسیدن هفته دولت برنامه های اجرایی این هفته در شهرستان کنگاور تشریح شد.
آفتاب کنگاور:دادخواست یک دادستانی در ترکیه افشا می‌کند که اعضای سازمان فتح‌الله گولن تحت آموزش سازمان‌های جاسوسی کشورهای خارجی از جمله سیا و اف‌بی‌آی قرار داشتند.
دیلی میل گزارش داد
آفتاب کنگاور:روزنامه دیلی میل گزارش داد که رئیس جمهوری روسیه با ارسال بزرگترین ناو جنگی این کشور به مدیترانه در تدارک مقدمات آخرین فاز جنگی علیه داعش در سوریه است.
رئیس‌جمهور پیشین لهستان:
آفتاب کنگاور:رئیس‌جمهور پیشین لهستان در سخنانی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت کنونی اتحادیه اروپا گفت که این منطقه در فاصله 3 تا 5 سال دچار بحران می‌شود.
دونالد ترامپ:
آفتاب کنگاور:نامزد احتمالی ریاست‌ جمهوری آمریکا می‌گوید از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 انتقاد کرد.
آفتاب کنگاور:برخی منابع مطبوعاتی می‌گویند عربستان در هماهنگی با رژیم صهیونیستی از چندین کشور عربی خواسته که مانع برگزاری راهپیمایی روز قدس شوند.
آفتاب کنگاور:منابع پلیس آمریکا از تخلیه یک ترمینال فرودگاه «جان اف کندی» در نیویورک به دلیل مسایل امنیتی خبر دادند.
آفتاب کنگاور:در پی حمله تروریستی شب گذشته در فرودگاه آتاتورک استانبول، مقامات جهانی با قربانیان و مردم ترکیه همدردی کردند.
آفتاب کنگاور:در پی حمله تروریستی شب گذشته در فرودگاه آتاتورک استانبول، مقامات جهانی با قربانیان و مردم ترکیه همدردی کردند.
بادیگارد در کانادا
آفتاب کنگاور:سومین نمایش «بادیگارد» تازه ترین اثر ابراهیم حاتمی کیا در تاریخ هجدهم ماه میلادی می در شهر ونکوور کانادا صورت پذیرفت.
فرمانداری کنگاور
آفتاب کنگاور: جلسه هماهنگی برنامه های فرهنگی به مناسبت سوم خرداد در فرمانداری کنگاور برگزار شد،معاون فرماندار کنگاور: فتح خرمشهر برای ملت ایران یک الگوی همیشگی است.
آفتاب کنگاور:رییس جمعیت هلال احمر کنگاور گفت: به دنبال حادثه دلخراش غرق شدن پسر بچه کنگاوری؛ شایعات مختلف نمک بر زخم بازماندگان و نیروهای امدادی می ریزد.
آفتاب کنگاور:یک روزنامه آلمانی به گزارشی مالی اشاره کرد که بنابر آن شماری از سران سیاسی و نهادهای اقتصادی مرتکب فساد مالی شده‌اند.

صفحه‌ها