آخرین اخبار

15. اسفند 1396 - 14:36   |   کد مطلب: 46730
آفتاب کنگاور: سال 96 برای کنگاور با تغییرات بزرگ در سیاسیون و رویداد های مهمی گذشت.

علیرضا ایزدی به عنوان فرماندار شهرستان کنگاور معرفی شد//
مراسم معارفه فرماندار شهرستان کنگاور روز یکشنبه ۷ شهریور با حضور جمعی از مسئولان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم، علیرضا ایزدی به عنوان فرماندار جدید شهرستان کنگاور معرفی و از زحمات شریف خسروی فرماندار سابق شهرستان قدردانی شد.

فرماندار کنگاور

 

امام جمعه جدید کنگاور در 6 شهریور معرفی شد//

آیین تکریم و معارفه ائمه جمعه جدید و سابق شهرستان کنگاوربا حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در مسجد جامع کنگاور برگزار شد.

حجت الاسلام 'علی محمد لروند' در حکمی از سوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، به عنوان امام جمعه جدید شهرستان کنگاور معرفی و از خدمات 9 ساله حجت الاسلام 'محمد ایوبی' در این جایگاه قدردانی شد

امام جمعه کنگاور

 

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان کنگاور در 31 مرداد 96 معرفی شد//

مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور با حضورسردار منوچهر امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه و مسئولین شهرستانی در تاریخ 31 مرداد 1396 برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ حسین براری؛سرهنگ عزیز الهیاری به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور معرفی شد‌.

شهردار کنگاور معرفی شد

شهردار جدید کنگاور عصر روز دوشنبه 27 آذر 96  در نشستی با حضور فرماندار، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه، اعضای شورای اسلامی و مسئولان محلی در سرسرای فرمانداری این شهر معرفی شد.
در این مراسم از  ضمن تقدیر از خدمات اردشیر مولایی شهردار سابق و یوسف طاهرآبادی سرپرست شهرداری کنگاور تقدیر و رامین صادقی را در حکمی از سوی استاندار کرمانشاه به عنوان شهردار کنگاور معرفی کرد.

دیدگاه شما