آخرین اخبار

8. بهمن 1396 - 9:30   |   کد مطلب: 46679
بارش سنگین برف در شامگاه ۷ بهمن سراسر شهرستان کنگاور را سفید پوش شد.

به گزارش آفتاب کنگاور؛برف و یخبندان سراسر شهرستان را فرا گرفت.وزش باد شدید و سرما موجب یخ زدگی معابر و مسدود شدن برخی از راه های روستایی شد.
طاهرآبادی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کنگاور، در این رابطه گفت:راه ارتباطی 27 روستای دهستان های #قزوینه و #خزل_غربی این شهرستان مسدود است.

وی افزود:هم اکنون پنج اکیپ راهداری به همراه پنج دستگاه برفروب و 12 نفر در روستاهای این شهرستان در تلاش برای بازگشایی راه این روستاها و تسهیل در تردد در مسیرهای برف گیر هستند.

طاهر آبادی گفت: تعداد 17 دستگاه از ماشین آلات برفروبی نیز در مسیرهای اصلی مشغول برفروبی برای تسهیل عبور و مرور خودروها هستند که 25 نفر از نیمه های شب مشغول فعالیت در جاده ها بوده اند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کنگاور اظهار داشت: برای انجام این مرحله عملیات زمستانی مقدار 200 تن ماسه و نمک استفاده شد.
وی افزود : مسافران تا زمان بازگشایی مسیرها، از سفر به مناطق روستایی خودداری کنند.
همچنین بنابر اعلام مدیر کل ستاد مدیریت بحران استانداری به علت برودت هوا و یخبندان کلیه مدارس شهرستان در شیفت صبح تعطیل اعلام شد.

رضا محمودیان اعلام کرد:کلیه مدارس استان در مقاطع مختلف تحصیلی در نوبت صبح یکشنبه 8 بهمن  به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است
وی همچنین گفت: کلیه مدارس استان در شیفت بعد از ظهر دایر  خواهد بود.
محمودیان همچنین تاکید کرد تمامی ادارات در سطح استان طبق روال کاری خود خواهد بود و هیچگونه تاخیر و یاتعطیلی ندارند.

در حال حاضر خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در شیف بعد از ظهر اعلام نشده است.

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما